Teraz jest 2018-09-20, 07:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
Napisane: 2015-12-23, 16:41 
Zaangażowany

Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Jak w temacie czyli galeria moich zdjęć. W zasadzie jest tam mieszanka zdjęć (średnio ogarnięta mieszanka).

Jestem totalnym amatorem i wielu twierdzi, że robię tandetne zdjęcia (pewnie mają rację).

Dziwnym trafem w swoim życiu wygrałem wiele konkursów fotograficznych przy użyciu tych tandetnych zdjęć. W dwóch konkursach nagrody były niczego sobie. Z konkursu fotograficznego Allegro.pl uzyskałem aparat fotograficzny typu superzoom Olympus (ale po 3 dniach zabawy sprzedałem bo to był totalny automat i nawet ISO tam nie dało się zmienić ręcznie). W jakimś konkursie (nie pamiętam jakim) dotyczącym zdjęć z telefonów komórkowych w 2013 roku wygrałem telefon fotograficzny Nokia 808 PureView (który jeszcze nadal używam także i do zdjęć).

W każdym katalogu starałem się opisać użyty model aparatu/komórki (tak komórkami też da się zdjęcia robić).

Od niedawna posiadam Fujifilm toteż i tam lądują fotki (wystarczy czytać opisy).

==> Link do galerii <==

QR Kod (jakby ktoś chciał przenieść adres mej galerii do smartfona/tabletu):

Obrazek

Ogólnie zdjęcia są kiepskie więc nie musicie mi mówić, że źle robię zdjęcia bo wiem. :mrgreen:

Mam sporą wadę wzroku (ślepy jak kret jestem) i widzę jak widzę ten świat a ostatnio i kiepsko z czasem (choroba w rodzinie) i jeżdżeniem i fotografowaniem czegokolwiek.

Od dobrych prawie 10 lat nigdzie nie byłem na wypoczynku. Tylko najpierw albo edukacja albo potem praca. Na konkursy żadne nie daję zdjęć już bo to nie ma sensu. Wiem, że złe fotki robię bo nie przykładam się do nich. Nie chce mi się i brak motywacji i chęci do życia ale tak bywa w tym brutalnym świecie.

Kręcę też czasem aparatami, kamerami lub telefonami jakieś marne gnioty filmowe:
==> Link do konta YouTube <==

Napisane: 2015-12-23, 22:15 
Moderator

zdjęcia: 1
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Model aparatu: Fuji: X-T1, X PRO-1 full spectrum, X10
neo86, Brawo! tym tekstem powyżej udało Ci się znechęcić mnie do kliknięcia w te Twoje linki.
Ponieważ jednak zaintrygowałeś mnie tymi konkursami, węc proszę pokaż tutaj, jak FAQ przykazał, te wygrane zdjęcia. Jakbyś jeszcze przy zdjęciu podał krótką informację o konkursie błoby miodzio!
I proszę Cię - nie link do zdjęć tylko zdjęcia - takie tu mamy zwyczaje, że zdjecia wstawiamy w odpowiednim wątku, a linki w sygnaturkach.
To jak będzie? pokażesz te zdjęcia? Z góry bardzo dziękuję.

...
...
Portfolio under construction
FIAP Salons

Zobacz profil Prywatny album  

Napisane: 2015-12-23, 22:46 
Zaangażowany

Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Tylko co tu pokazać. Bajzlu nie chcę robić na forum. Jakie zdjęcia w konkursie wygrały nie pamiętam. Dawne dzieje. Jeden konkurs to okolice 2010 roku a drugi przełom 2012/2013 roku.

Konkurs z allegro to był chyba z 2010 roku Konkurs Fotograficzny pt. "Brud" i wybrałem do niego 3 zdjęcia z galerii "Stary Szpital". Bym wam pokazał archiwum ale widzę, że usunęli Cafe Allegro. :shock: Drugi konkurs był organizowany przez Nokia Poland a że Nokia jako firma nie istnieje to i wszelkie archiwa i strony z Nokią pochłonął ten cały Microsoft. Więc śladu po mnie ni ma. :evil:

Obiecuję, że naprawdę warte uwagi fotki będę wstawiał jako pojedyncze fotki jak tu zwyczaj mówi numerowane ale z aparatu Fujifilm jak się sensownego coś uzbiera.

Galerie z flickr nie znikną bo mam tam konto od 2011 roku i do tej pory nic nie znikło (chyba, że sam usunąłem). A miejsca tam sporo jest bo 1TB. Tu to szkoda miejsca na serwerze forumowym na moje gnioty.

Napisane: 2015-12-23, 23:31 
Moderator

zdjęcia: 1
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Model aparatu: Fuji: X-T1, X PRO-1 full spectrum, X10
Rozumiem, dzięuję.

...
...
Portfolio under construction
FIAP Salons

Zobacz profil Prywatny album