Teraz jest 2018-09-20, 09:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
Napisane: 2012-12-27, 08:53 
Specjalista

zdjęcia: 132
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Model aparatu: Fuji HS10
Szanowny Jogibabu, po prostu pech już się kończy... znaczy ten rok, w którym końca świata nam przepowiedzieć ktoś raczył. Na szczęście nasze, a w tym i WaćPana do nieszczęścia nie doszło, wiec myśleć inaczej wypada, znaczy się pozytywnie... coś Pan już wcześniej zaznaczył był pisać Ech żyć...nie umierać. Abyś niecierpliwości nie doznał i zacnych nie tracił sił, pozostań w nadziei iż zacna Władza tegoż to Forum już wkrótce nową listę odkryć zamierza, na którą mógł będziesz szanownie się wpisać. Ale nie myśl ze sprawa od reki załatwion będzie, bo na robotę porządną to czasu potrzeba. Znam te sprawy od strony mojej, bo toć blisko półtora roku mi czekać przyszło na moja ci legitymacyje... a owa do dziś gdzieś przez posłańców niesiona błądzi i na adres trafić nie może. Ale jak nasi pradziadowie mawiali ...co ma wisieć, nie utonie... wiec w cierpliwość uzbrojony poczekać mi przyjdzie niechybnie. Ale i mój czas niezadługo się kończy, bo podroż daleka już bliska, a wyruszyć mi trzeba tak, aby przed Starym Nowym Rokiem na miejsce dojechać, a teraz i śniegi i mrozy na kresach dalekich... no a powrót na te pielesze domowe to dopiero po przedwiośniu planuję, czyli legitymacyji owej obejrzeć może mi danym nie będzie.
Pozostań WaćPan w nadziei i miej na uwadze doświadczenia moje, a bacz pilnie i dokonuj obserwacji Forum tego, a co w nim pisane czytaj dokładnie , a okazyji nie przegap czekając na wpis, któregoś był nieszczęśliwie wcześniej niedokonać. Z uszanowaniem nam wszystkim. ;)

Zobacz profil Prywatny album  

Napisane: 2012-12-27, 10:52 
Specjalista

zdjęcia: 34
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Model aparatu: s100fs
W dalekim Opolu byłem, więc na ekstremalnych podróżach się znam, zatem i za Pana, Panie Sztasku kciuki zaciskał będę. A o mrozach i śniegach nie musisz mi Pan tłumaczyć, bo kto jak kto, ale na mleku "białych niedźwiedzi" jestem wychowany i prawdziwy mróz to mój brat, śnieg to szwagier, a zawieja śnieżna - kuzynka po kądzieli.. :D

A co do legitymacji, to skoro czeka Pan półtora roku, to dla mnie przyjdzie czekać ze trzy zimy. Oj nie wiem czy dociągnę, bo nerki słabe, wątroba troszku kłuje i na piersi coś siadło, że aż oddychać ciężko. Ale jak się zaprę to wytrzymię, bo legitymacje fajne i podobno warto. :P

Zobacz profil Prywatny album  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1