Teraz jest 2018-07-23, 01:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
Napisane: 2008-06-15, 13:09 
Specjalista

Podziękował: 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Hej...
Pewien mój znajomy ma obsesję na punkcie instalacji czegokolwiek na swoim PC,a wlaśćiwie na nieinstalacji bo to,jak twierdzi - zamula mu kompa :)
Kusi mnie mocno jakiś niecny duch nudzący się wczesnym niedzielnym popołudniem,aby napisać o koledze i jego obsesji ciut więcej bo warto,a korzyść dla czytającego to pewien morał o postępowaniu i dziedziczeniu pewnych cech z maszyn jakimi są komputery,wydawałoby się - bezdusznymi.
Nic to ,jak mawiał pewien rycerz...
Piszę to w odniesieniu do przedstawienia znanych już edytorów on-line fotografii cyfrowej.W większości adresów wystarczy darmowa rejestracja i już. Możesz przesyłać foto,katalogować,dodawać efekty i,co najważniejsze - retuszować.

Z premedytacją nie komentuję możliwości aplikacji po to,aby każdy sam sobie mógł odpowiedział na pytanie które brzmi - jaki wybrać ?
Przetestuj,sprawdź możliwości i dostępne opcje które spełnią Twoje oczekiwania...,czy efekt końcowy odpowiada Twoim wymogom.

Jademy :

Obrazek
Onlinephototool
----
Obrazek
Flauntr
----
Obrazek
Picnik
----
Obrazek
Snapmania
----
Obrazek
Phixr
----
Obrazek
Splashup
----
Obrazek
Photosop Espress
----
Obrazek
Aviary
----
Obrazek
Dr.Pic
----
Obrazek
Wanokoto
Przykład :
Obrazek :arrow: Obrazek
----
Obrazek
Smush.
----
Obrazek
Sumo paint
----
Tworzenie grafiki przy użyciu ASCII ;
Obrazek
Picascii
----
Obrazek
Makeup Photo
----
Ciekawy algorytm.
Obrazek
Rsizr

Ostatnio edytowano 2009-04-14, 20:18 przez qrcze, łącznie edytowano 7 razy

PostTytuł:
Napisane: 2008-06-15, 13:42 
Moderator

zdjęcia: 1
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy
Model aparatu: Fuji: X-T1, X PRO-1 full spectrum, X10
Nie wiem jak działają inne, ale w przypadku Adobe Photoshop Express zalecam szczególną ostrożność i dokładne przestudiowanie licencji. Kiedy to narzędzie zostało uruchomione wiele serwisów internetowych i indywidualnych użytkowników pisało o, delikatnie mówiąc, bandyckiej praktyce Adobe. Otóż, z grubsza, chodziło o to, że zgadzając się na warunki licencji, a bez tego nie dało się zarejestrowac i uzywać narzędzia, użytkownik dawał Adobe wszelkie (?) prawa do swoich zdjęć. Adobe mogło je wykorzystywać, przetwarzać itp... użytkownik nie miał z tego nic!
Wiem, że Adobe zajęło stanowisko w tej sprawie nie wiem jednak czy zmieniło licencję.
W każdym razie warto zawsze czytać na co się zgadzamy...

...
...
Portfolio under construction
FIAP Salons

Zobacz profil Prywatny album  

Strefa czasowa: UTC + 1