Teraz jest 2017-11-21, 00:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 PostTytuł: Import LR
Napisane: 2017-09-21, 16:25 
Moderator

zdjęcia: 1
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 110 razy
Model aparatu: Fuji: X-T1, X PRO-1 full spectrum, X10
sparrow napisał(a):
W takim razie ten "NAS" którego potrzebujesz, to nie Network Attached Storage, tylko komputer multimedialny albo serwer multimediów raczej. I RAID nie ma z tym nic wspólnego.

Są takie, które łączą obie funkcje, a w środku siedzą sobie dyski w spięte w RAID. Do domowych zastosowań? Można, tylko ile tych filmów można oglądać żeby warto było za takie urządzenie płacić... no chyba że pokazy będą biletowane :-)

sparrow napisał(a):
Po jakim łączu chcesz wysyłać strumień video do projektora, bo chyba nie po Ethernecie?

Eeeee, spokojnie wystarczy. Szczególnie że teraz wszystko z dziurką ethernetową ma napisane 1Gb...
A poważnie - mieliśmy w poprzedniej szkole projektor podłączony po 100Mb ethernecie i działało OK. Inna sprawa że filmów 4k nie puszczaliśmy...

...
...
Portfolio under construction
FIAP Salons

Zobacz profil Prywatny album  

Napisane: 2017-09-21, 17:27 
Moderator

zdjęcia: 6654
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Model aparatu: S5500->S9500-> S100fs (bis) + Ikonta 531/2 + X100
The Mis' napisał(a):
mieliśmy w poprzedniej szkole projektor podłączony po 100Mb ethernecie

OK, ja jeszcze takiego nie widziałem, wiec tutaj jestem naprawdę zaskoczony że tak można.

The Mis' napisał(a):
Są takie, które łączą obie funkcje

A tego akurat jestem świadom, bo jak szukałem dla siebie dysku sieciowego to też takie kombajny widziałem. Cena oraz nadmiar niepotrzebnych mi funkcji -skutecznie jednak odstraszały ;-)

:arrow: FAQ FujiKlub.pl (przeczytaj! zanim napiszesz 1-szy post...)

:!: Z krytyki trzeba wyciągać wnioski, a nie konsekwencje wobec krytykujących...

Napisane: 2017-09-21, 17:41 
Zaangażowany

zdjęcia: 9
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Model aparatu: X-T1
Nie jest tak drogo bez dysku w 800 można się zmieścić, niska cena za spiecie wszystkiego I brak kabli.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1